O MNIE

Kilka słów o Pracowni...

Co wyróżnia Pracownię od innych? W swojej Pracowni oferuję rękodzieło wykonywane z sercem. Moim pracom staram się nadać własny styl. Lubię pracować na pastelowych i delikatnych kolorach. Mam w sobie coś z romantyczki, dlatego w mojej Pracowni jest mnóstwo kokard, róż, serc, zakochanych ptaszków... Każdy element jest przemyślany i dopracowany, dbam o nawet najmniejszy szczegół wykonywanych przedmiotów.

Szczególną uwagę poświęciłam zaproszeniom ślubnym. Stworzyłam wyjątkowe wzory, wyrażniające się wśród proponowanych przez inne sklepy. Ich subtelność i urok oddaje wyjątkowość wydarzenia, jakim jest Ślub dla Młodej Pary.

Kilka słów o mnie...

Mam na imię Joaśka i od 1 grudnia 2011 r. prowadzę małą Pracownię Plastyczną ART WITH HEART, w której oferuję karnety okolicznościowe, akcesoria ślubne, zaproszenia ślubne i komunijne, albumy na zdjęcia i inne akcesoria fotograficzne, "eksplodujące" pudełka (z ang. exploding box), pudełka. Od czerwca 2011 r. jestem magistrem prawa, ale... najpierw chciałam spełnić swoje marzenie o własnej Pracowni.

Jestem kreatywna, przedsiębiorcza i energiczna. Zdolności manualne wykorzystywałam, tworząc ręcznie wykonane prezenty dla najbliższych, przyjaciół i znajomych. Chętnie biorę udział w konkursach, warsztatach i kursach, odbyłam również praktykę florystyczną w jednej z legnickich kwiaciarni. Przez kilka lat współpracowałam z właścicielką sklepu Kikimora w Legnicy z półproduktami do scrapbookingu, decoupage'u i wyrobu biżuterii.

W swoich pracach cardmakingowych i scrapbookingowych stawiam na odpowiedni dobór kolorystyki, kompozycję, estetykę, a przede wszystkim radość tworzenia. Z zapałem poszerzam swoją wiedzę na temat cardmakingu i scrapbookingu oraz nowych produktów czy "nowinek technicznych", wciąż poszukuję, eksperymentuję, tworzę, dzielę się swoimi umiejętnościami i wiedzą z innymi Scraperkami.tagi: rękodzieło, legnica, rękodzieło legnica, warsztaty plastyczne, zajęcia plastyczne legnica, zajęcia artystyczne, warsztaty artystyczne, handmade, kartki, kartki okolicznościowe, warsztaty w legnicy, cardmaking, ręcznie wykonane, zaproszenia ślubne, zaproszenia z legnicy, ręcznie wykonane kartki, akcesoria fotograficzne, kartki dla firm, oferta dla firm, ręcznie wykonane pudełka, pudełka na zdjęcia, fotografia, zaproszenia handmade, DIY, ślubne akcesoria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za pozostawienie komentarza! :)