WSPÓŁPRACA

Zapraszam serdecznie do współpracy. W swojej Pracowni oferuję rękodzieło wykonywane z sercem. Moim pracom staram się nadać własny styl. Lubię pracować na pastelowych i delikatnych kolorach. Mam w sobie coś z romantyczki, dlatego w mojej Pracowni jest mnóstwo kokard, róż, serc, zakochanych ptaszków... Każdy element jest przemyślany i dopracowany, dbam nawet o najmniejszy szczegół wykonywanych przedmiotów.

Zapraszam do zapoznania się z asortymentem oferowanym przez Pracownię. Wszystko jest ręcznie i starannie wykonane, z dbałością o każdy szczegół, w delikatnej kolorystyce i oryginalnym wzornictwie. 100% handmade.

Realizuję również zamówienia indywidualne (zaproszenia ślubne, zaproszenia na chrzest święty, podziękowania dla rodziców, albumy na zdjęcia itd.) - po szczegóły zapraszam do kontaktu.

Serdecznie zapraszam mieszkańców Legnicy i okolic na warsztaty plastyczne dla dużych i małych - szczegółowy harmonogram znajduje się na stronie facebookowej w zakładce "Wydarzenia".

Zapraszam również do współpracy Fotografów i firmy. Oferuję ręcznie wykonywane akcesoria fotograficzne (zaproszenia na sesje zdjęciowe, pudełka na zdjęcia, albumy na fotografie, etui na płyty CD itd.) oraz kartki okolicznościowe na każdą okazję (kartki świąteczne dla klientów, kartki gratulacyjne dla pracowników i współpracowników itp.).


Dotychczas miałam możliwość współpracy z kilkoma producentami i dystrybutorami artykułów do scrapbookingu i kartkowania. Projektowałam dla:


tagi: rękodzieło, legnica, rękodzieło legnica, warsztaty plastyczne, zajęcia plastyczne legnica, zajęcia artystyczne, warsztaty artystyczne, handmade, kartki, kartki okolicznościowe, warsztaty w legnicy, cardmaking, ręcznie wykonane, zaproszenia ślubne, zaproszenia z legnicy, ręcznie wykonane kartki, akcesoria fotograficzne, kartki dla firm, oferta dla firm, ręcznie wykonane pudełka, pudełka na zdjęcia, fotografia, zaproszenia handmade, DIY, ślubne akcesoria