czwartek, 31 maja 2012

Zapracowana

Dzisiaj odbyło się ostatnie spotkanie pierwszej legnickiej edycji Uscrapowanych. Miło było poznać Dziewczyny i fantastycznie tworzy się w Ich towarzystwie. Towarzyska ze mnie kobietka i wolę scrapować z miłymi kompanami. 
A na dobranoc prezentuję stworzoną właśnie na spotkaniu Uscrapowanych ramkę ze starych papierów Tildy, które pojawiały się już kiedyś i to dość często. Dodałam również ładny haft i wszechobecne kwiaty (zresztą to wymóg z menu Uscrapowanych Oli).
Pozdrawiam,
śpiąca Joaśka


niedziela, 27 maja 2012

Inspirująco w Scrap Butiku

Zapraszam na bloga Scrap Butiku po porcję marynarsko-morskiej inspiracji z nową kolekcją ILSów Marine w roli głównej :)
Pozdrawiam,
Joaśka


piątek, 25 maja 2012

Dla bliźniaczek

Dwie kartki z okazji pierwszych urodzin Bliźniaczek. Kolorowe i wesołe kartki. Nie wiem, jaka to kolekcja papierów, ale przyjemnie się na niej pracowało.
Branoc,
Joaśka


czwartek, 24 maja 2012

Pierwsza oscrapowana ramka

Papiery ILS nigdy mi się nie znudzą. Z połączenia ich dwóch kolekcji powstała oscrapowana ramka na zdjęcie dla moich Znajomych, którzy się zaręczyli - będziemy to świętować w piątek! :)
Ramki z pewnością się jeszcze pojawią... Sama dla siebie chyba stworzę taką cudną "durnostojkę" :D
I biegnę do Kikimory po nową porcję ILSów! :D
Pozdrawiam,
uśmiechnięta Joaśka

PS Ramkę zgłaszam na wyzwanie Craftfun z chorągiewkami :)



poniedziałek, 21 maja 2012

Moja inspiracja na blogu Scrap Butiku i spotkanie Uscrapowanych we Wrocławiu

Witam w ten słoneczny i pracowity poniedziałek! :)
Wczoraj pojawiła się moja kosmiczna inspiracja na blogu Scrap Butiku - w roli głównej fantastyczna kolekcja Blust off firmy 3 BUGS IN A RUG - zajrzyjcie koniecznie! :)


A poniżej prezentuję kilka zdjęć ze spotkania Uscrapowanych, które odbyło się w sobotę w Kreaterii we Wrocławiu. Było fantastycznie! I to był mój pierwszy raz samochodem po Wrocławiu. Kilka manewrów zawracania i byłyśmy na miejscu :P
Pozdrawiam,
Joaśka