A na dobranoc prezentuję stworzoną właśnie na spotkaniu Uscrapowanych ramkę ze starych papierów Tildy, które pojawiały się już kiedyś i to dość często. Dodałam również ładny haft i wszechobecne kwiaty (zresztą to wymóg z menu Uscrapowanych Oli).
Pozdrawiam,
śpiąca Joaśka





