sobota, 7 maja 2016

W stonowanych barwach

Piątka! Jak się macie? Dziękuję za wszystkie miłe słowa pod ostatnimi postami! Cieszę się, że nie tylko mi się podobają moje prace! :) Dzisiaj mam coś nieco poważniejszego - koperta na kartę podarunkową w stonowanych barwach, z motywami kwiatów i motyli. Mam nadzieję, że nie zanudzę Was serduchowymi balonami... :-)


A na deser... Rzut oka na moją nową miejscówkę! Poprzednią Pracownią regularnie mi zalewało (papierom scrapbookingowym woda nie służy!) i musiałam rozejrzeć się za czymś innym. Trafiłam na niebieski pokój, do którego przeniosłam wszystkie klamoty. Myślałam, że się nie pomieszczę, ale udało się! Ogrooomnym plusem jest to, że mam do dyspozycji aż dwa biurka i stół! Dodatkową ciekawostką jest to, że w domu mam identyczne biurko, jak to drewniane, które znajduje się w Pracowni. Ma mnóóóstwo skrytek, półeczek i wygląda na to, że zostało stworzone dla mnie! ;-) W Pracowni o wiele przytulniej niż w poprzedniej i lubię w niej spędzać czas na scrapowaniu. Podoba Wam się?
Pozdrawiam,
Joaśka


1 komentarz:

  1. Świetna pracownia, z klimatem i duszą <3 Doskonałe prace, takie... niebanalne i nieoczywiste. P.S. Też uwielbiam stare holendry, stoją takie dwa u mnie w przedpokoju, zabierając sporo miejsca, ale... i tak je kocham ;)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za pozostawienie komentarza! :)